عطر گل ها در باغ ارم شیراز از جذاب ترین باغ های تفریحی

» عطر گل ها در باغ ارم شیراز از جذاب ترین باغ های تفریحی

یکی از زیباترین مناطق گردشگری در ایران که از جذاب ترین باغ های تفریحی سرشار از درختان و گلهای بسیار زیبا جهت گذراندن ساعاتی خوش برای تفریح و همچنین ثبت خاطرات ای خوش در قالب عکس هایی بسیار زیبا از طبیعت که در استان فارس و شهر شیراز واقع شده است باغ ارم شیراز می باشد. باغ ارم شیراز که در خیابان ارم واقع شده از جاذبه های زیبای گردشگری شیراز می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می نماید. اگر در خیابان ارم و در پیاده رو کنار این باغ قدم بزنید غوغایی از عطر بهار نارنج  و عطر سایر گل های خوشبو نظیر عطر گل مرجان و... مشام شما را خوشبو میکند و از قدم زدن در کنار آن لذت می برید چه رسد به اینکه وارد باغ شوید

 

محوطه باغ ارم شیراز طراحی فوق العاده و بسیار جذاب و زیبایی دارد پیاده روی لحاظ شده در قسمت های مختلف باغ هنر طراحی و آرایش باغ ایرانی را به رخ و تصویر جهانیان می کشد. هدف ما این است که بیشتر گل و گیاه و درختان باغ ارم شیراز پرداخته و عطر و بوی آن ها را تا حدی توصیف کنیم بنابراین از پرداختن به سایر قسمتها نظیر عمارت باغ ارم شیراز یا استخر این باغ و سایر موارد خودداری می کنیم

 

عطر خارق العاده گل ها با ترکیب تنوع گل های باغ ارم شیراز درکنار جریان آب


جریان آب در کنار تمام قسمتهای سرسبز درختان قامت بلند باغ ارم شیراز و سبزی بسیار گیاهان آن موجب شده تا عطر طبیعت گل و گیاه و درختان این باغ را دوچندان کند از طرفی به سرسبزی تنوع گل و گیاه کمک می کند.

 تنوع گل و گیاه با جذابیت فوق العاده رنگ ها واقعاً قابل توصیف نمی باشد. باغ ارم شیراز سرشار از انواع رنگ بندی ها است که عطر و بوی مختلف را درون محوطه و اطراف باغ پراکنده میکند. این باغ دارای گل های رز در انواع مختلف با عطر بسیار خوشبو است. بهترین گل های رز شما را سرمست خواهد کرد. دیگر رنگ های شاد و سرزنده و زیبا با تنوع فراوان و زیبایی خارق العاده امکان به تصویر کشیدن لحظاتی خوش و خاطره انگیز در تصاویر و عکس های قاب گوشی شما مهیا نموده است و این زمان این است که عطر گل ها شما را به وجد خواهد آورد.


درخت سروناز باغ ارم شیراز


سروناز از دیگر درختان شناخته شده زیبا و تماشایی است که در شهر شیراز و در باغ ارم باغ شده و بسیار محبوب می باشد. این درخت قامت بلند در کنار دیگر سروهای باغ ارم قامت کشیده است و باعث شد تا زیبایی ای را به تصویر بکشد.

 اگر می خواهید عطر گلهای شیراز را از نزدیک استشمام کنید و از عطر بهشتی این باغ لذت ببرید حتماً از باغ ارم شیراز دیدن کنید.


آخرین مطالب این وبلاگBuy Real Traffic
Buy website Traffic
Buy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان  ساخت وبلاگ رایگان